مهرریزان مفید

میزبان، عشق است و مهمانان، بلاگردان عشق / چون به امر عشق می آیی؛ شما هم دعوتی

بنیاد خیریه نیکوکاران مفید، فعالیت جدیدی در برنامه کاری خودش تحت عنوان ” مهرریزان مفید” برگزار می کند. مهرریزان مفید از فروردین هزار و سیصد و نود و هشت شروع به کار کرده و تا کنون بیش از پنجاه هفته برای خانواده های نیازمند برگزار شده است. در این حرکت مردمی خیر، هر هفته  یک پرونده مددکاری معرفی می شود و بـا جمع آوری مبالغ همیاری شما عزیزان حس زیبای شادی بخشیدن و برآورده کردن یک آرزو را با هم تقسیم کنیم.

مهرریزان مفید” هر شنبه راس ساعت ۹ شب یک آرزو از یک مددجو را برآورده می کند.با خرید سهم های ۲۵ هزار تومانی (از یک سهم تا هر چند سهم که تمایل داشته باشید) در رسوندن آدم ها به آرزوهاشون همراه ما شوید. تقبل سهم ها از طرف شما و یا دوستان نیک اندیش‌تان، حتی به اندازه یک سهم، یعنی امید به اینکه هنوز می‌توان با قدم‌های کوچک، کارهای بزرگ انجام داد و عامل تحول و رشد زندگی افرادی شد که با کمک‌هایی اینچنین مختصر، به توانمندی و رهایی از مشکلات بزرگ خود می‌رسند. پس از هر مهرریزان، گزارش کامل آن در هفته بعد ارائه می‌شود.

قابل ذکر است که در این بین، با رخ دادن حادثه سیل در سال جاری، دو هفته از این مراسم به کمک رسانی برای سیل زدگان اختصاص یافت که حضور درخشان و بی سابقه شما همدلان، برگ ماندگاری و بی بدیلی در دفتر روزگار ثبت کرد. به لطف خدا مهرریزان تا امروز با شور و حضور شما ادامه داشته و از این پس نیز با همیاری هم و با  شعفی بیش تر از پیش ادامه خواهد داشت.

از طریق لینک زیر به گروه تلگرامی مهرریزان مفید  بپیوندید و صفای جمع‌مان باشید:

گروه تلگرامی مهرریزان مفید

گزارش تصویری مهرریزان های پیشین
گزارش های کامل مهرریزان های گذشته (معرفی موردهای مددجویی به همراه گزارش های تصویری توزیع و تحویل اجناس خریداری شده) را در ادامه ببینید.