تامین هزینه های دارویی و درمانی

اثر پدیده فقر بر سلامت افراد تاثیر به سزایی دارد تا آنجا که اگر افراد توان اقتصادی کافی نداشته باشند، امکان تغذیه مناسب،کسب آموزش کافی در زمینه بهداشت و نهایتاً تامین سلامت خود و خانواده خود را نخواهند داشت. بنیاد خیریه نیکوکاران مفید با تامین هزینه های درمانی و دارویی بیماران نیازمند و ارایه خدمات پزشکی ، درمانی، جراحی و دارویی نیازمندان توسط پزشکان مجرب و متعهد به انسان دوستی، که همگی از اعضای محترم هیئت مدیره بنیاد می باشند، مرهمی بردلهای دردمند بیماران و خانواده های آنان می باشد.

IMG_20170514_140500

بنیاد خیریه نیکوکاران مفید با خرید و اهدا ۱۰ دستگاه دیالیز و ارایه آن ها به برخی از بیمارستان های استان تهران و بیمارستان امام حسن مجتبی (ع) در استان محروم خراسان شمالی و مرکز بهداشت سامان در استان محروم چهار محال و بختیاری، طی تفاهم نامه ای بیماران دیالیزی معرفی شده از جانب بنیاد مفید را تحت پوشش رایگان دیالیز در این بیمارستان های خاص قرارمی دهد. همچنین با پرداخت هزینه خرید ملزومــات و نیازمنــدی تجهیزات بیمارستانی، گام بزرگی در جهت بهداشت و سلامت افراد و علی الخصوص نیازمندان برداشت.

dialog

خرید ۵ دستگاه دیالیز آلمانیDIALOG+HDF ONLINE با مارک B/BRAUN در بهمن ماه ۹۸ جهت درمانگاه تخصصی داخلی حکیم طب اندرزگو

سیستوسکوپب

بنیاد خیریه نیکوکاران مفید در اسفندماه ۱۳۹۸ یک دستگاه ویدیو سیستوسکوپ فلکسیبل جهت بخش اورولوژی ترمیمی بیمارستان شهدای تجریش خریداری کرد.

*سیستوسکوپی به معنی آندوسکوپی داخل مثانه می باشد.در این روش با عبور یک دوربین باریک به نام سیستوسکوپ به داخل مجرای ادرار و مثانه پزشک شما دقیقا مجرای ادرار و مثانه شما را از نظر بیماریهای احتمالی از قبیل علل خونریزی وتنگی مجرا، بزرگی پروستات، تومور مثانه و…….بررسی می کند با وصل دوربین به مانیتور همزمان مشکل موجود به بیمار نشان داده می شود* .

برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در اسفند ماه ۹۸ تعدادی ماسک و مواد ضد عفونی کننده جهت بیماران کلیوی، سرطانی و…  که در بیمارستان های مختلف تهران بستری هستند، تهیه و توزیع شد.